• Неодамнешно
Британците Направија 9к Розово Злато Природен Опал И Аметист женски годишнина прстен-големина опции-Големина 6.5
zoom_in

Британците Направија 9к Розово Злато Природен Опал И Аметист женски годишнина прстен-големина опции-Големина 6.5

DEN 12943.68

Количина на стоки
check Достапно на барање

Тие обезбедуваат независна автентикација на финоста НА 9к розово злато. Затоа, можете да бидете сигурни дека ова е парче накит изработено од искусни Златари и квалитетот и изработката се проверуваат во секоја фаза од производниот процес. Квалитетот на ова парче е Одличен, Опалот И Аметистите се специјално избрани за овој прстен и рака поставени од Мајстор Златар. Овие ознаки се направени од Лондонската Канцеларија За Анализи и се уникатни за англискиот Накит. Скапоцените Камења се рачно поставени во Оваа Гроздобер Стил Цврста 9k поставка За Трилогија од розово злато, која е многу удобна и лесна за носење.

Избор на купувачи..