• Неодамнешно
Женски Есенски И Зимски Џемпер За Џемпер Плетен С-3ХЛ
zoom_in

Женски Есенски И Зимски Џемпер За Џемпер Плетен С-3ХЛ

DEN 1.00

Количина на стоки
check Достапно на барање

Не грижи се. Повод-Овој пуловер може да биде поврзан со секоја облека за да додадете слој на топлина и мода на вашиот изглед! Погоден за секоја пригода, забава, секојдневна облека, канцелариска облека, одмор, состаноци, свадба, коктел забава, ноќен клуб и фестивал за враќање дома. Овој џемпер е совршен за секојдневно носење со нежна и лесна плетена ткаенина.П&Аис овој џемпер со вистинска големина?А1 : да, нејзината големина е во согласност со фактичката состојба.Женските џемпери имаат убава.Овој џемпер може да се носи сам во зима, или може да се комбинира со јакна/палто/кардиган воumn/зима.

Избор на купувачи..