• Неодамнешно
Глонме Цртан Филм Печати Пролет Aut Тимови За Деца Симпатична Празнична Облека Обичен Замав Дуксер Фустан+ Панталони Бела Розова
zoom_in

Глонме Цртан Филм Печати Пролет Aut Тимови За Деца Симпатична Празнична Облека Обичен Замав Дуксер Фустан+ Панталони Бела Розова

DEN 3.00

Количина на стоки
check Достапно на барање

Содржина на пакетот : 1 х Девојки Дуксер Фустан 1 х Панталони (други Додатоци не се вклучени)Совети : 1. Материјал-95%Памук, 5%Спандекс. Големина : Децата на иста возраст може да се разликуваат во висина и тежина. Повод-Комплети За Облека Со Секојдневен Дизајн Погодни За Деца Секојдневно во сите Прилики со Симпатичен Изглед, Како Што Се Училиште, Одмор, Враќање Дома и др. Најдобар подарок за вашите деца.

Избор на купувачи..