• Неодамнешно
Моето Мало Пони Филмот Чувари На Хармонијата Пинки Пита Пиратски Пони
zoom_in

Моето Мало Пони Филмот Чувари На Хармонијата Пинки Пита Пиратски Пони

DEN 1.67

Количина на стоки
check Достапно на барање

Аваст, вие пирати-Чуварите На Хармонијата се подготвени за авантура на море! Инспириран Од Мојот Мал Пони Филмот, оваа симпатична фигура На Пинки пита е дизајнирана да изгледа како пират. Нејзината пиратска бандана со точки го комплетира својот нов изглед, а има и костим за папагал за нејзината фигура на миленичиња! Таа има 9 точки на артикулација за забавни пози на пони. Преправајте се дека ќе ги рекреирате омилените сцени од филмот или замислете нови приказни со оваа пинки пита пиратски пони фигура!Моето Мало Пони и сите поврзани ликови се заштитни знаци на Hasbro.My Мало Пони : Филмот Авторски Права 2017 Моето Мало Пони Продукции, ДОО. Лиценциран од хасбро. Пинки пита како пиратски пони фигура. Инспириран Од Мојот Мал Пони Филмот. 9 точки на артикулација . Забавни пиратски додатоци, вклучувајќи костим за папагал за фигурата на миленичето. Вклучува фигура на пони, фигура на миленичиња, костим за миленичиња и бандана. Возраст 4 и повеќе. ПРЕДУПРЕДУВАЊЕ : ОПАСНОСТ ОД ГУШЕЊЕ-Мали делови. Не за деца под 3 години. Позите може да бараат поддршка за раце.

Избор на купувачи..