• Неодамнешно
Алохаидивио Дуксери За Дозвола За Жени, Жени Обични Цврсти Качулки Кадифени Топли Јакни Патент Кардиган Врвови Палто
zoom_in

Алохаидивио Дуксери За Дозвола За Жени, Жени Обични Цврсти Качулки Кадифени Топли Јакни Патент Кардиган Врвови Палто

DEN 911.84

Количина на стоки
check Достапно на барање

Ќе сакате да живеете Во Овој Дуксер Алохаидивио За Жени. Изработен во супер-меко плетено со рамо за капка и опуштено вклопување, се одликува со високо-низок раб со странични отвори за врвна удобност и подвижност. Деколтето на екипажот и манжетните со ленти се испробани и вистински детали кои нудат дополнителна атмосфера, а миењето на облеката му дава без напор гроздобер изглед. Носете го без разлика дали сте надвор и околу или во текот на денот. Доаѓа во дво-пакет за градење гардероба. Исклучиво на . ●Особеност● : овој дуксер за жени користи мека ткаенина погодна за кожата удобна за носење. Женскиот дуксер има врат на екипажот, долг ракав, пуловер, врвови од туника, дуксери со цврста боја, лабав стил на вклопување. ●Повеќе колокации + Спарување со јакна, палто, врв, Секојдневни модни панталони, фармерки, хеланки, високи потпетици или други Секојдневни модни чевли за да ја покажете вашата елегантна фигура; доволно разноврсна за да биде лежерна или облечена со накит и ѓердан за шик изглед. `+Прилики : Овие дуксери за жени се совршени за секојдневни секојдневни, клупски забави, враќање на училиште, подароци за годишнина, свечени прилики, подароци за роденден, вечери, канцеларија, одмори на плажа, коктел забави, свадби, на отворено и други специјални прилики. €Големина Забелешка : проверете ја нашата големина шема слика инфор внимателно пред нарачката .Ве молиме внимателно проверете ја табелата со големини на сликата пред да ја купите. Нежно Машинско Перење Или Рачно Перење Со Ладна Вода. Нашиот тим по продажбата е секогаш на ваша услуга. дуксери за жени,дуксери за жени плус големина,зимски дуксери за жени,цврст царинење на дуксери,есенски зимски врвови за жени,жени со патент со качулка плус големина ,жени со качулки,дозвола за дуксери,дуксери за жени,дуксери за дозвола за жени под 10,00 долари,женска есенска блуза, женски дуксери со патенти.

Избор на купувачи..