• Неодамнешно
Р Концепти Предни Сопирачки И Ротори Комплет
zoom_in

Р Концепти Предни Сопирачки И Ротори Комплет

DEN 3.33

Количина на стоки
check Достапно на барање

Р1 Концепти Комплет За Сопирачки Серија обезбедуваат висококвалитетна моќ на запирање. Со нашата најсовремена технологија, не треба да избирате помеѓу перформансите и буџетот : сето тоа е таму во еден пакет. Роторите на сопирачките ќе траат подолго и ќе обезбедат безбедност на вашето возило за илјадници милји што доаѓаат. Сите Ротори на Сопирачките се дизајнирани за директно вклопување : не се потребни модификации. Пакетот Вклучува 2 Ротори На Сопирачките и 4 Керамички Влошки за Сопирачките со Хардвер. 100 Проценти Гарантирано Директно Поставување-Не Е Потребна Модификација. Долготрајна Формула За Напредни Перформанси На Сопирачките Со Мала Прашина. Двоен Диск Мелен За Помазен И Потивок Процес На Кревет. 365 Дена Мфгс Гаранција За Замена Искривување Или Пукање. Одговара Изберете : 1995-1998 СУЗУКИ ПОЧИТ 1999-2000 СУЗУКИ ПОЧИТ 4 Цил 1,6 Л и повеќе-додадете го вашето возило во нашиот додаток за вклопување за да проверите.

Избор на купувачи..