• Неодамнешно
BareMinerals трајна линија долго носење ајлајнер, засекогаш ракија, 0. оз
zoom_in

BareMinerals трајна линија долго носење ајлајнер, засекогаш ракија, 0. оз

DEN 3.33

Количина на стоки
check Достапно на барање

Молив богат со минерали, долготраен молив За очи Има мека, кремаста текстура на која непречено се лизга Содржи хранлива мешавина од минерали витамин Ц за смирувачки придобивки Црта прецизна линија Со богато пигментирана боја Вклучува вграден острилка плус tономски аголен врв за размачкување За лесно мешање Создава бесконечен изглед на ајлајнер од природна дневна привлечност До врвен чаден гламур Дава долгоносна завршница што победи не размачкајте, размачкајте или избледувајте голи минерали Трајна линија долго носење ајлајнер, засекогаш ракија, 0,01 мл.

Избор на купувачи..