• Неодамнешно
Мажи 5. оз. Тешка Памучна Маица Пакет
zoom_in

Мажи 5. оз. Тешка Памучна Маица Пакет

DEN 3.33

Количина на стоки
check Достапно на барање

100% претходно испукан памук; Сивата Пепел е 99/1; Спортската Сива е 90/10; беспрекорно ребро на вратот; залепено рамо до рамо; шиење со двојна игла низ целата земја; Антички Бои (Цреша Црвена, Ирска Зелена, Купола Од Жад, Портокалова) се 90/10; Темна Хедер, Хедер (Воена Зелена, Црвена, Сафир), Полноќ, Јоргованот се 50/50; Капина, русет, безбедност зелена, портокалова Гилдан Менс 5.3 мл. Тешка Памучна Маица 10 Пакет.

Избор на купувачи..