• Неодамнешно
Сејуригаока Новороденче Бебе Бања Облека Наметка Момче Девојка Меки Ќебиња Фрла 0-5Т
zoom_in

Сејуригаока Новороденче Бебе Бања Облека Наметка Момче Девојка Меки Ќебиња Фрла 0-5Т

DEN 2.00

Количина на стоки
check Достапно на барање

Главна Боја : Како Сликата. Материјал : Мешавина Од Памук. Има 2-3% разлика според рачното мерење. ве молиме внимателно проверете ја табелата за мерење пред да го купите предметот. 1 инч = 2,54 см. Забележете дека малата разлика во бојата треба да биде прифатлива поради светлината и екранот. Пакет вклучени : 1x Бањарка. Новороденче Бебе Бања Облека Фустан Момче Девојка Меки Ќебиња Фрла 0-5Т.

Избор на купувачи..