• Неодамнешно
Inktastic Средна Сестра Лисја, Круг, Срце Подарок Бебе Девојка Боди
zoom_in

Inktastic Средна Сестра Лисја, Круг, Срце Подарок Бебе Девојка Боди

DEN 319.84

Количина на стоки
check Достапно на барање

Средна Сестра Ползавец За Новороденчиња, Со Лисја, Круг, Срце. Inktastic Средна Сестра Лисја, Круг, Срце Новороденче Краток Ракав Боди Женски Розова И Хедер Новороденче. Совршен подарок за најава за бременост за малата сестра добивање унапредување. Средна Сестра Ползавец За Новороденчиња, Со Лисја, Круг, Срце. Нашето унисекс едноделно бебешко боди прави уникатен подарок за облека за новороденчиња, бебиња, доенчиња, тушеви за бебиња и идни мајки. Брзо и лесно менување пелени со засилено затворање со три прилепувања. Цврстите бои се 100% Памук, други Се Мешавина од Памук/полиестер или памук/полиестер/вискоза. браќа и сестри сестри браќа и сестри девојче семејство сис нов туш ад едно парче новороденче ползавец.

Избор на купувачи..