• Неодамнешно
Женски Летни Секојдневни Шорцеви Со Врвки Еластични Шорцеви За Печатење На Половината Џебни Панталони
zoom_in

Женски Летни Секојдневни Шорцеви Со Врвки Еластични Шорцеви За Печатење На Половината Џебни Панталони

DEN 286.24

Количина на стоки
check Достапно на барање

***** Добредојдовте во мојата продавница,ви посакувам среќен шопинг * * * * * Големина. : Мали САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Половината : 72-90см/28.35-35.43 "Должина : 35см/13.78". Големина. : СРЕДНИ САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Половината : 77-100см/30.31-39.37 "Должина : 36см/14.17". Големина. : Големи САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Половината : 82-110см/32.28-43.31 "Должина : 37см/14.57". Големина. : Х-Големи САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40 Половината : 87-120см/34.25-47.24 "Должина : 38см/14.96". Големина. : ХХ-Големи САД : 12 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 16 ЕУ : 42 Половината : 93-130см/36.61-51.18 "Должина : 39см/15.35" Материјал : Одлично чувство за допир,лесен, допир на кожата, дише, супер мек. Мека, погодна за кожата, неверојатна квалитетна ткаенина ве прави удобно кога носите. Карактеристика : Ова е суштински дел од вашата гардероба. Изработени од висококвалитетна, мека ткаенина со путер меко чувство. Ergономскиот дизајн на панталоните ја максимизира мобилноста, што ви овозможува да имате најдобро искуство со носење. Прилики : Овие панталони се одлични за пролетните, летните и есенските денови за да одговараат со блузи, блузи, маици и елеци, дамски карго капри панталони погодни за секојдневно носење, одмор, одмор, работна облека, салон, трчање, патување и така натаму. Погоден за носење во пролет, лето и fall. Одлично за патување, одмор, работа, канцеларија, дом, одмор, плажа, спорт, викенд, секојдневно секојдневно носење. Покажете го вашиот елегантен и моден темперамент. Појавување : Овие панталони можат да одговараат за секојдневно носење и трчање, можат да одат добро со маици, блузи, туники, блузи или директно со патики, сандали, високи потпетици или чизми за моден изглед. Забелешка : предлагаме внимателно да ја проверите табелата со големини за да ја изберете потребната големина. Со цел подобро да ја заштитите облеката, се препорачува да користите машинско перење со ладна вода.

Избор на купувачи..