• Неодамнешно
Морски Животни Конха Печатени Рибар Шапка Мажи Сонце Слив Капа Кофа Капи А
zoom_in

Морски Животни Конха Печатени Рибар Шапка Мажи Сонце Слив Капа Кофа Капи А

DEN 351.68

Количина на стоки
check Достапно на барање

Морски Животни Конх Печатени Рибарски Капи Мажи Слив За Сонце Слив Карактеристики : Материјал-удобен и модерен; Одлично за пролет, fall и зима,Одлично одговара за повеќето луѓе со големини на глави.Инструкции за перење-Рачно перење И не белење, Рамно Суво Внимание ве молиме : можеби има мала разлика во бојата, ве молиме знајте го тоа и стилот не се менува.Функција - од секојдневниот живот до празниците, пријатната ткаенина на оваа супер стилска капа ќе ве одржува да изгледате добро и да се чувствувате топло.Елегантен, удобен и стилски и да биде одличен божиќен подарок за жени, дами и девојки. Широк спектар на бои ви овозможува да ја изберете вашата омилена или можете да изберете неколку бои за да одите со вашата облека!Погоден за зима, пролет и aut, за секојдневни, патувања, празници, спорт, скијање, лизгање, пешачење итн.Материјал : Полиестер,Спандекстебелина : Стандардно што добивате : 1 х Рибар Хатсизхед Обем Ширина На Ширина На Хигхоне 56-58см/22.05-22.83"6см/2.36"15см/5.90"Големина : Една Големинаобем на Главата : 56-58см/22.05-22.83"Ширина : 6см/2.36"Висока : 15см/5.90" кофа капи. Материјал-удобен и модерен; Одлично за пролет, fall и зима,Одлично одговара за повеќето луѓе со големини на глави. Инструкции за перење-Рачно перење И не белење, Рамно Суво Внимание ве молиме : можеби има мала разлика во бојата, ве молиме знајте го тоа и стилот не се менува. Функција - од секојдневниот живот до празниците, пријатната ткаенина на оваа супер стилска капа ќе ве одржува да изгледате добро и да се чувствувате топло. Елегантен, удобен и стилски и да биде одличен божиќен подарок за жени, дами и девојки. Широк спектар на бои ви овозможува да ја изберете вашата омилена или можете да изберете неколку бои за да одите со вашата облека!. Погоден за зима, пролет и aut, за секојдневни, патувања, празници, спорт, скијање, лизгање, пешачење итн.

Избор на купувачи..