• Неодамнешно
280743-Црн Нерѓосувачки Челик Страна Влез Чекори Камион Трчање Одбори, Изберете Шевролет Силверадо, ГМЦ Сиера 1500, 2500, HD Екипажот Кабина Одговара изберете: GMC НОВА СИЕРА
zoom_in

280743-Црн Нерѓосувачки Челик Страна Влез Чекори Камион Трчање Одбори, Изберете Шевролет Силверадо, ГМЦ Сиера 1500, 2500, HD

DEN 4111.68

Количина на стоки
check Достапно на барање

Чекори За Влез Од Нерѓосувачки Челик Контуриран дизајн со класичен стил на табла за трчање. Држачи цврсто на возилото за да ги заштитат рокерските панели од спреј за чакал. Обликувани, широки 7", пластичните влошки за чекори обезбедуваат безбеден, удобен влез и излез. Конструкција од нерѓосувачки челик обложена со прав за максимална отпорност на корозија. Издржлив, текстуриран црн капут во прав за елегантна завршница без ' рѓа. Црни пластични крајни капачиња за задебелен изглед и дополнителна заштита. Челични држачи за монтирање со висока јачина со специфично вклопување на возилото. Ограничена доживотна гаранција (петгодишна завршница, едногодишни делови). Одговара Изберете : 2007-2013 ШЕВРОЛЕТ СИЛВЕРАДО 2008-2013 ГМЦ СИЕРА 2007 ГМЦ НОВА СИЕРА 2014 ШЕВРОЛЕТ СИЛВЕРАДО 8 Цил 6 Л 2007.2014 ГМЦ СИЕРА 8 Цил 6 Л и повеќе-додадете го вашето возило во нашиот додаток за вклопување за да проверите .

Избор на купувачи..