• Неодамнешно
Хоган Крилја Американски 777 - 200ер Авиони 1-Регистрација Бр 776ан Со Опрема
zoom_in

Хоган Крилја Американски 777 - 200ер Авиони 1-Регистрација Бр 776ан Со Опрема

DEN 2.33

Количина на стоки
check Достапно на барање

Ние сме посветени да обезбедиме колекционерски модели со врвен квалитет, од комерцијални авиони до воени авиони. Нема ограничување за имагинативна забава додека ги истражувате различните авионски играчки во асортиман или ја организирате нивната колекција на авионски борци и повеќе модели на авиони. За ониекои почнаа да собираат модели на авиони, нашите производи ќе помогнат да се има возбудлива колекција.Овие многу колекционерски, предвремени модели се многу детални и имаат супериорна графика. Моторите всушност се вртат и секој авион доаѓа со држач за лого. Опремата за слетување е вклучена со секој модел. Авионите можат да бидат прикажани со или без опрема за слетување. Не е потребно лепење или сликање. Сите хоган модели се 1 : 200 скала. Овие многу колекционерски модели се многу детални и имаат супериорна графика. Вентилаторите на моторот всушност се вртат и секој авион доаѓа со држач за лого. Сите хоган модели се 1/200 скала. Карактеристики американски 777-200ер 1-200 Reg N776an Со Спецификации На Брзинитескала : 1/200-SKU : ZX99 DARON14427 Hogan Крилја Американски 777 - 200er Авиони 1-200 Регистрација Не N776an Со Опрема.

Избор на купувачи..