• Неодамнешно
Компатибилен Со Ipad Pro Телефон Случај, Психоделичен-Трипи-Визуелни-Бои-Случај Силиконски Заштитни За Тинејџерка Момче Случај за iPad Pro
zoom_in

Компатибилен Со Ipad Pro Телефон Случај, Психоделичен-Трипи-Визуелни-Бои-Случај Силиконски Заштитни За Тинејџерка Момче Случај

DEN 335.84

Количина на стоки
check Достапно на барање

Воведување на нашата висококвалитетна пластична кутија дизајнирана специјално за Вашиот Уред. Неговиот тенок и лесен дизајн гарантира дека Вашата Macbook останува пренослива и лесна за носење. Со заштита од 360°, овој случај го штити вашиот уред од гребнатини, гребнатини и прашина во тастатурата. Четирите гумени стапала ја одржуваат вашата тетратка стабилна и безбедна додека дното на лушпата е шупливо, специјално дизајнирано за термичка обработка за да се постигне подобра вентилација и дисипација на топлина. Силната карактеристика против отпечатоци гарантира дека вашиот уред останува чист и сјаен.Нашиот случај доаѓа во различни модерни бои и дезени. Единствената технологија за печатење процеси што се користи гарантира дека добро печатените обрасци се мазни и меки на допир, давајќи му на вашиот уред богата и свилено-мазна завршница. Куќиштето со тврда обвивка со гумена маслена боја не само што додава на стилскиот дизајн, туку и гарантира дека вашиот уред е добро заштитен.Инсталирањето и отстранувањето на овој случај се лесни благодарение на неговиот дводелен дизајн, што го олеснува ставањето и полетувањето, особено во безбедноста на аеродромот. Со прецизно сечење, можете лесно да ги користите сите порти, светла и копчиња без да го отстраните куќиштето. Можете лесно да ги вклучите полначот, кабелот или слушалките.Нашиот професионален сервисен тим е посветен на обезбедување на вашето целосно задоволство. Ако имате било какви проблеми со нашиот производ, не двоумете се да не контактирате. Компатибилен со Ipad Pro 12.9 инчен Телефон Случај 2018, Психоделичен-Трипи-Визуелни-Бои - 18 Случај Силиконски Заштитни За Тинејџерка Девојка Момче Случај за i Pad Про 12.9 инчен 2018.

Избор на купувачи..