• Неодамнешно
Летни Деца Бебе Момчиња Девојки ОБЛЕКА 3д Врв На Диносаурус+Шорцеви Секојдневна Облека Поставете Облека За Бебиња
zoom_in

Летни Деца Бебе Момчиња Девојки ОБЛЕКА 3д Врв На Диносаурус+Шорцеви Секојдневна Облека Поставете Облека За Бебиња

DEN 3.00

Количина на стоки
check Достапно на барање

Големина : 80 Препорачана Возраст : 6-12 Месеци Биста : 54см/21,26" Половината : 34см/13,39" Врвови Должина : 36см/14,17" Шорцеви Должина : 28см/11,02" Големина : 90 Препорачана Возраст : 12-18 Месеци Биста : 55см/21,65" Половината : 36см/14,17" Врвови Должина : 38см/14.96" Должина На Шорцеви : 30см/11.81" големина : 100 Препорачана возраст : 18-24 месеци биста : 56см/22.05" половината : 38см/15.00" врвови должина : 40см/15.75" Должина На Шорцеви : 32см/12.60" големина : 110 препорачана возраст : 2-3 години биста : 57см/22.44" половината : 40см/15.75" врвови должина : 42см/16.54" шорцеви должина : 34см/13.39" популарно : симпатичен дизајн,удобна ткаенина И Многу Поубава од сликите,бебињата Ќе добијат тони комплименти За Тоа,На Децата Ќе Им Се Допадне Како Подарок. Погоден За Училиште, Одмор, Излегување Со Носење, Секојдневно И Секојдневно Носење. Најдобар Подарок : Може Да Се Носи Како Салон Или Игротека Во Fall И Зима. На Вашата Мала Принцеза Ќе И Се Допадне Како Роденденски Подарок. Бебе Девојки Доенчиња Облека Во Собата. Облека За Девојче. Забелешка : Ве Молиме Проверете Ја Табелата Со Големини На Сликите Пред Да Купите, Ви Благодариме За Разбирањето. Работата Е Подобра : Ги Слушаме Повратните Информации Од Клиентите И Го Дотеруваме Секој Детал За Да Обезбедиме ,Вклопиме И Удобност.

Избор на купувачи..