• Неодамнешно
Нула Мерач За Обработка На Дрво Чиста Скала Алатка За Мерење На Владетел Со Двојна Глава, Алатка За Мерач На Означување На Тркалата,Мерач За Обележување
zoom_in

Нула Мерач За Обработка На Дрво Чиста Скала Алатка За Мерење На Владетел Со Двојна Глава, Алатка За Мерач На Означување На Тркалата,Мерач

DEN 399.84

Количина на стоки
check Достапно на барање

Функција : 1. Двојна Глава : дизајнот Со Двојна глава ќе пишува двапати за поудобно и појасно обележување во вашата обработка на дрво.2. Јасна Скала : скалата е многу јасна за полесно читање, а скалата од 20 см овозможува и полесно мерење.3. Висока Точност : Обезбедување висока точност во мерењето, што ќе ви заштеди време и труд со мала грешка.4. Лесен За Употреба : за прилагодување на пишувањето е многу едноставно, само затегнување на завртката за мерење на различни материјали.5. Примена : совршено Одговара за пишување на дрво, како и за мерење разновидни материјали, многу практични.Спецификација : Тип На Ставка : Мерач За Обработка на Дрво : Должина На нерѓосувачки челик : Прибл. 215мм / 8,5 дијаметар на индрод : Прибл. 8мм / 0,3 ширина на заградата : Прибл. 82мм / 3.2 во скала : Прибл. 20см / 7.9 ин(може да има одредена грешка во рачно измерените параметри.) Список на пакети : 1 х Мерач За Обележување На Дрво Како да се користи : Може да се прилагоди со затегнување на завртката. Висока Точност : Обезбедување висока точност во мерењето, што ќе ви заштеди време и труд со мала грешка. Двојна Глава : дизајнот Со Двојна глава ќе пишува двапати за поудобно и појасно обележување во вашата обработка на дрво. Лесен За Употреба : за прилагодување на пишувањето е многу едноставно, само затегнување на завртката за мерење на различни материјали.

Избор на купувачи..