• Неодамнешно
Секси Танц Жени Џемпер Фустан Еднобојни Мини Фустани Пуловер Со Долги Ракави Елегантни Врвови За Зимски Скокачи Црна Л
zoom_in

Секси Танц Жени Џемпер Фустан Еднобојни Мини Фустани Пуловер Со Долги Ракави Елегантни Врвови За Зимски Скокачи Црна Л

DEN 2.33

Количина на стоки
check Достапно на барање

Материјал - Овој Секојдневен Џемпер Фустан Е Изработен Од Мека И Дише Полиестерска И Спандекс Ткаенина, Попријателска За Кожата и Удобна. Секојдневен лабав џемпер фустан, крзнен Есенски џемпер, лесен за спарување со чизми за шик и шармантен изглед4. Нејасен фустан со ултра мек, густ и удобен материјал, идеален За Fall И Зима5. Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот.

Избор на купувачи..