• Неодамнешно
Фделинк Будилник Стрелките Тип Б Кварц Механизам Часовник Со Делови Движење Сам Часовник
zoom_in

Фделинк Будилник Стрелките Тип Б Кварц Механизам Часовник Со Делови Движење Сам Часовник

DEN 0.33

Количина на стоки
check Достапно на барање

Висококвалитетен Механизам За Движење На Кварцниот Часовник Самостојни Делови За Поправка Со Рацете карактеристика : 100% сосема нов и висок квалитет.Кварц Часовник Механизам За Поправка Алатка.Одлично за поправка, замена или правење часовник.Неми и висока точност.Лесен и едноставен дизајн.Применливо за вкрстен бод, тродимензионален вез, занаетчиски часовник итн.Спецификација : Големина 55 х 55 х 16 мм Материјалпластична кутија и метални раце вретено должина 13 ммчур должина на рака 74 ммминутна должина на рака 103 мм секунда должина на рака 132 мм Моќностery батерија (не е вклучена)колора слика покажете Тежина Околу 30гр Содржина На Пакетот : 1 х кварцен часовник движење1 х Втора рака 1 х Минута рака 1 х Час рака1 х Завртка1 х Мијалник 1 х Пластична машина За Перење Висок Квалитет Механизам За Движење на Кварцниот Часовник самостојни делови за поправка со рацете Карактеристика : 100% сосема нов и квалитетен.Кварц Часовник Механизам За Поправка Алатка.Одлично за поправка, замена или правење часовник. Неми и висока точност.Лесен и едноставен дизајн.Применливо за вкрстен бод, тродимензионален вез, занаетчиски часовник итн.Спецификација : Големина 55 х 55 х 16 Мм Материјал. Пластична кутија и метални раце должина на вретеното 13 ммчасовна должина на раката 74 ммминутна должина на раката 103 мм секунда должина на раката 132 мм Моќност batt батерија (не е вклучена)колора слика шоу. Тежина Околу 30гр Содржина На Пакетот : 1 х кварцен часовник движење1 x Втора рака 1 x Минута рака 1 x Час рачно1 x Завртка1 x Мијалник 1 x Пластична мијалник. Сервирајте : ако имате какви било прашања во врска со производот, ве молиме контактирајте не навреме. Големина на производот : 11, 8х9, 8х2, 4 инчи.

Избор на купувачи..