• Неодамнешно
Мажи Класични Црни Манжетни За Смокинг Кошули Бизнис Свадба Манжетна Копче Ѕвезденото Небо
zoom_in

Мажи Класични Црни Манжетни За Смокинг Кошули Бизнис Свадба Манжетна Копче Ѕвезденото Небо

DEN 3.00

Количина на стоки
check Достапно на барање

Големина на манжетната : 0.79*0.79*0.75 во/20*20*19мм (Л*В*Ч).Материјал На Копчето За манжетни : високо полиран нерѓосувачки челик + стакло, користејќи процес на галванизација, мазен и светол, нема да ' рѓосува во контакт со вода, здрав и издржлив.Одличен Подарок : Манжетните доаѓаат во кутија за подароци, идеална за Божиќ, Денот на Вљубените, Денот на Таткото, роденден или годишнина подароци за момче, сопруг, татко или други машки пријатели.Повод : Свадби, деловни состаноци, приеми за коктели, банкети, свечени настани и многу повеќе, нашите сребрени манжетни се совршени за секоја пригода.Лесно Се Совпаѓа : сребрените манжетни се разноврсни, погодни за секој костум за кошула во боја, додаваат елеганција и мода за вас, мазниот материјал нема да ви наштети shirt.In покрај среброто, нашата манжетна има и златни, црни и розово златни основи. Покрај тоа, моделите за печатење исто така можат да бидат прилагодени по ваш вкус, само испратете ни ги сликите.Ако имате какви било прашања, можете да ни испратите е-пошта и ние ќе ви се вратиме што е можно поскоро. Големина На Материјалот На Копчето За манжетни : висок полиран нерѓосувачки челик + стакло, користејќи процес на галванизација, мазен и светол, нема да ' рѓосува во контакт со вода, здрав и издржлив, 0.79*0.79*0.75 во/20*20*19мм (Л*В*Ч). Одличен Подарок : Манжетните доаѓаат во кутија за подароци, идеална за Божиќ, Денот на Вљубените, Денот на Таткото, роденден или годишнина подароци за момче, сопруг, татко или други машки пријатели. Лесно Се Совпаѓа : сребрените манжетни се разноврсни, погодни за секој костум за кошула во боја, додаваат елеганција и мода за вас, мазниот материјал нема да ја повреди вашата кошула. Свадби, деловни состаноци, приеми за коктели, банкети, свечени настани и многу повеќе, нашите сребрени манжетни се совршени за секоја пригода.

Избор на купувачи..