• Неодамнешно
Цлеаренс Ккцксфј Моќен Магнет Магнетни Нараквица Пренослив - Мали Делови Алатка Торба Електричар
zoom_in

Цлеаренс Ккцксфј Моќен Магнет Магнетни Нараквица Пренослив - Мали Делови Алатка Торба Електричар

DEN 191.84

Количина на стоки
check Достапно на барање

Моќен Магнет Магнетна Нараквица Пренослив-Мали Делови Торба За Алат Електричаркарактеристики : Практична алатка : Магнетна нараквица вградена со 6 супер силни магнети, најдобро решение за да имате при рака завртки и клинци додека работите. Подобар дизајн : Опремен со 6 моќни магнети, додаде повеќе магнети и зголеми повеќе области за држење нокти. материјал : Изработен од 100% 1680д балистички полиестер, лесен издржлив и практичен. Функција : Обезбедува трета рака кога ви е најпотребна, прилагодлив прицврстувач, идеален за многу обработка на дрво, подобрување на домот и сам проектиран. Силни : Алатките нема да паднат од магнетната нараквица, освен ако не ги извадите применливи за лесни алатки.Вклучен пакет : ремен за зглоб 1x ® висококвалитетен и професионален q : Практични гаџети за живот. Е-маил * добар производ вреди да се има, ве молиме однесете го дома!. Ја почитуваме и негуваме секој клиент. Доколку имате какви било прашања пред или по нарачката, слободно контактирајте не. Ние се стремиме да обезбедиме услуги што ги исполнуваат вашите барања. Доколку имате какви било прашања во врска со нашите производи, слободно контактирајте не директно. Ние ќе одговориме и ќе го решиме вашиот проблем во рок од 24 часа. Среќен шопинг за вас!.

Избор на купувачи..