• Неодамнешно
Хвмоду Женски Спортски Градник Еднобојна Чипка Собрани Ремени Чаша Долна Облека Меки Градници За Дишење За Жена
zoom_in

Хвмоду Женски Спортски Градник Еднобојна Чипка Собрани Ремени Чаша Долна Облека Меки Градници За Дишење За Жена

DEN 332.80

Количина на стоки
check Достапно на барање

Големина : С Половината : 61-87см/24.02-34.25" колк : 73-107см/28.74-42.13" Должина На Дното : 89см/35.04" Големина : М Половината : 64-90см/25.20-35.43" Колк : 76-110см/29.92-43.31" Должина На Дното : 92см/36.22" големина : л половината : 67-93см/26.38-36.61" колк : 79-113см/31.10-44.49" должина на дното : 95см/37.40" големина : xl половината : 70-96см/27.56-37.80" колк : 82-116см/32.28-должина на дното од 45,67" : 98см/38,58" големина : ххл половината : 73-99см/28,74-38,98" колк : 85-119см/33,46-46,85" должина на дното : 101см/39,76" миење Раце самопоради разликата помеѓу различните монитори, сликата може да има мала разлика Во бојата. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате, Ви Благодариме!Дизајниран да одговара на вашата форма со ткаенина што ќе ви помогне да бидете ладни,суви и удобни во текот на целиот ден.Тие се погодни за секоја форма на телото, исто така погодни за спорт, секојдневниот живот или стилот и така натаму градникот се надоврзува на нашето удобно наследство, ви дава изглед што одговара на вашиот живот, вашиот спорт и вашиот стил. Овој секојдневен градник може да биде облечен или облечен бидејќи е толку удобен и поддржувачки што никогаш нема да сакате да го соблечете!. ПРИЛАГОДЛИВИ РЕМЕНИ - Вкрстени еластични ремени за грб се прилагодуваат за совршено прилагодено вклопување. Нелизгачките амортизирани ремени остануваат на место за удобност при движење. Целосна покриеност и нема да се истури, гради ќе остане укината во место дури и за време на вежбање. ИЗМЕШАЈТЕ И СОВПАЃАЈТЕ - Спарете со соодветни или контрастни гаќички за забавна атмосфера и удобност што никогаш не се откажуваат.

Избор на купувачи..