• Неодамнешно
Црвен Режисер Сург Памучна Маица Со Кратки Ракави Со Недефинирани Подароци
zoom_in

Црвен Режисер Сург Памучна Маица Со Кратки Ракави Со Недефинирани Подароци

DEN 0.33

Количина на стоки
check Достапно на барање

Недефинирани Подароци Маиците ви помагаат да бидете вие! Нашиот 100% Памучен Унисекс врат на екипажот Црна Црвена Режисерска Маица сург го прави совршен подарок за пријател, член на семејството или за себе. Оваа графичка маичка има црвен Режисер Испечатен преку предниот дел на кошулата. Одлична опција за облека за мажи, жени, возрасни и тинејџери. Екипажот Вратот Маица. Краток Ракав. Машина за перење. Црно.

Избор на купувачи..