• Неодамнешно
Резервоар GD-DYS-22.2-mAh Продолжен Капацитет Батерија За Dyson DC31, DC34, DC - Црна
zoom_in

Резервоар GD-DYS-22.2-mAh Продолжен Капацитет Батерија За Dyson DC31, DC34, DC - Црна

DEN 1.33

Количина на стоки
check Достапно на барање

Квалитетот на резервоарот се состои од Врвот на Линијата Пластика Домување и високо квалитетни клетки. Највисоко на пазарот има Подолго траење, сигурност и издржливост. Лесна Инсталација, во основа приклучете и играјте. Лесно за полнење и поврзување. Компатибилен дел : dyson 917083-01, 17083-2811, 18172-01-04, 17083-4211 компатибилни модели : dyson рачна правосмукалка DC31, Dc31 Животно, dc31 животно ЕКСКЛУЗИВНО DC34, dc34 животно ексклузивно dc35 животно, dc35 мулти кат карактеристики батерија за dyson dc31 dc-31 917083-01 91708301 заштитни карактеристики против неточен напон, краток спој, внатрешно Прегревање1-пакет2 годишни спецификациибојка : ТИП НА BLACKBATTERY : Li-YONVOLTAGE : 22.2 VCAPACETACE : 1500 mahdimension : 1 917083-01, 17083-2811, 18172-01-04, 17083-4211 компатибилни модели : dyson рачна правосмукалка dc31, dc31 животно, dc31 животно ексклузивно DC34, Dc34 животно ексклузивно DC35 ЖИВОТНО, dc35 МУЛТИ КАТ КАРАКТЕРИСТИКИ БАТЕРИЈА за dyson DC31 dc-31 917083-01 91708301. Заштитни карактеристики од неточен напон, краток спој, внатрешно прегревање. 1-пакет. 2 години . Спецификации Боја : Црна. Тип на батерија : Ли-јон. Напон : 22.2 v. Капацитет : 1500 m Ah. Димензија : 1 "H x 1" W x 1 " L.-SKU : BTJK4880.

Избор на купувачи..