• Неодамнешно
Јинмгмхј Женски Пролет Лето Печатени Краток Ракав О Вратот Кошула Врвот Блуза Црвена+Л
zoom_in

Јинмгмхј Женски Пролет Лето Печатени Краток Ракав О Вратот Кошула Врвот Блуза Црвена+Л

DEN 282.88

Количина на стоки
check Достапно на барање

Големина : ХХЛ Половината : 73-99см/28,74-38,98" колк : 85-119см/33,46-46,85" Должина На Дното : 101см/39,76" Женски Пролет Лето Печатени Краток Ракав О Вратот Кошула Врвот Блузакарактеристики : Прекрасен дизајн на отпечатоци за секојдневно живеење.43 "Колк : 76-110см/29. Големина : XL Половината : 70-96cm/27.Големина : големината На Кина е помала од големината НА ВЕЛИКА БРИТАНИЈА/САД.67 "Должина На Дното : 98cm/38.13 "Должина На Дното : 89см/35. Ако вашата стандардна големина ВО САД Е L, се препорачува да изберете 2 XL во нашата продавница; ако вашата стандардна големина ВО САД Е XL, се препорачува да изберете 3 XL;Како што се : Сад (S) = Кина (L); Сад (M) = Кина (XL); Сад (L) = Кина (2 XL); Сад (XL) = Кина (3 XL); Сад (2 XL) = Кина (4 XL); Сад (3 XL) = Кина (5 XL) .Забелешка : нашата големина Е азиска големина, азиската големина е помала од Европската големина и големината НА САД.49 "Должина На Дното : 95см/37.

Избор на купувачи..