• Неодамнешно
Капсула Случај Јаглерод Случај За Зајакнување На Мобилниот Celero 5G [Јаглероден Раб Машки Стил Тежок Дизајн Шок-Отпорен На Заштита Телефон Случај Црна] За Celero 5G Припеј
zoom_in

Капсула Случај Јаглерод Случај За Зајакнување На Мобилниот Celero 5G [Јаглероден Раб Машки Стил Тежок Дизајн Шок-Отпорен На

DEN 2.33

Количина на стоки
check Достапно на барање

Овој Јаглероден Раб Машки Стил Тежок Дизајн Отпорен На Удари Телефонски Случај Црн Телефонски Капак (Поддржува Чи Безжичен И Компатибилен Со Моќност) е специјално дизајниран да одговара На Вашиот Мобилен Мобилен Celero 5 G Припејд Телефон со премиум силиконска гума и тврд поликарбонат компјутер пластичен хибриден материјал кој нуди извонредна заштита на телефонот и уникатен изглед кој одговара на вашиот животен стил! Дизајниран Да Одговара : Зајакнување На Мобилниот Celero 5 G. Поддржува Чи Безжично, Магнетно Полнење Лесен Пристап до сите Копчиња и Порти. Висококвалитетен Уметнички Случај Дизајниран И Испорачан од САД. Телефонот Не Е Вклучен; Заштитник На Екранот Не Е Вклучен.

Избор на купувачи..