• Неодамнешно
Џенху Жени Лето Обични Ракави Цветни Печатени Нишалки Маици Фустан Сарафан Со Џеб
zoom_in

Џенху Жени Лето Обични Ракави Цветни Печатени Нишалки Маици Фустан Сарафан Со Џеб

DEN 415.84

Количина на стоки
check Достапно на барање

Марка : Genhoo 100% Сосема Нов Џеб : Тип На Двостран Џеб : Обичен Тип На Лабава Шема : Цветен Боемски Деколте : Должина На Тркалезниот Врат : Должина Без Ракави : Пакет Со Миди Должина : 1*мерења На Облекување На Жените(инч) : СБиста 35,43"-Должина 36,61" МБиста 37,8"-Должина 37.01" Л-Биста 40.94"-Должина 37.4" XlБиста 44.09"-Должина 37.8"2xlбиста 47.24"-Должина 38.19" Услуги На Клиентите : Задоволството На Клиентите Е Наша Цел, Ве Молиме Слободно Контактирајте Не Ако Имате Какво Било Прашање, Ние Ќе Ви Помогнеме Да Го Решите Во Рок Од 24 Часа. Qustary floral print оди на фустан е 95%Полиестер, 5% памук, ткаенината е мека, еластична, дише и пријателска за кожата, што го прави лесен И идеален за летни временски услови, но доволно тежок за тоа каде не треба да се грижите дали ќе лета нагоре или ќе заглави некаде во стилот на sundress : Сарафани За жени, фустан со маица, летен фустан, бохо плажа прикривање, замав секојдневен стил, фустан со резервоар. Никогаш нема да стане старомоден затоа што е класичен и моден. Фустаните за нишање ќе течат кога ќе одите и ќе се чувствувате удобно на вашата кожа непречено одлични карактеристики : секојдневниот фустан е над колената и доволно долг што не би требало да носите хеланки со него ако не сакате too.It фустан Во стилот На Замав, така што удобно ќе се вклопи над големите колкови. Џебовите се убав додаток, доволно е лабав, но не премногу широк. Ќе изгледа навистина одлично ако додадете појас на половината.

Избор на купувачи..