• Неодамнешно
Мет Мејсон Пејачка Тркалезен Врат Кратки Ракави Маица Маица Лето Секојдневен Маица Маж Жена
zoom_in

Мет Мејсон Пејачка Тркалезен Врат Кратки Ракави Маица Маица Лето Секојдневен Маица Маж Жена

DEN 244.80

Количина на стоки
check Достапно на барање

Детали За Големината : . 1.To осигурајте се дека ја добивате вистинската големина, ве молиме погледнете ја нашата табела со големини пред да купите. 2.Рачно мерење, може да има грешка од 1-3 см, ве молиме разберете. Големина : ХХС, Биста : 82см, Должина : 63см, Рамо : 38см, Ракав : 19см. Големина : ХС, Биста : 88см, Должина : 65см, Рамо : 40см, Ракав : 20,5 см. Големина : С, Биста : 94см, Должина : 67см,Рамо : 42см, Ракав : 22см. Големина : М, Биста : 100см, Должина : 69см,Рамо : 44см, Ракав : 23,5 см. Големина : Л, Биста : 106см, Должина : 71см,Рамо : 46см, Ракав : 25см. Големина : XL, Биста : 112cm, Должина : 73cm,Рамо : 48cm, Ракав : 26.5 см. Големина : XXL, Биста : 118cm, Должина : 75cm,Рамо : 50cm, Ракав : 28cm. Големина : ХХХЛ, Биста : 124см, Должина : 77см, Рамо : 52см, Ракав : 29,5 см. Големина : 4 XL, Биста : 130cm, Должина : 79cm,Рамо : 54cm, Ракав : 31cm. Тип на производ : Маици Маж Жена.

Избор на купувачи..