• Неодамнешно
Стрејнгтен Женски Лежерен Плус Големина Со Тркалезен Градиент На Вратот Со Ракави Печатење Маица Врвот Пуловер
zoom_in

Стрејнгтен Женски Лежерен Плус Големина Со Тркалезен Градиент На Вратот Со Ракави Печатење Маица Врвот Пуловер

DEN 3.00

Количина на стоки
check Достапно на барање

[Појавување] : Спарете со тесни панталони, јакни, фармерки, каприс, панталони или здолништа во пролет или лето за да бидете поелегантни и женствени4. Пред да купите, ве молиме внимателно проверете ја вашата големина и направете внимателен селекција5. мекоста и Лесната тежина на материјалот, џемперот е топол,но не премногу жежок, најмекиот и удобен материјал се чувствува како ќебе.37"Ракав : 74cm/29.

Избор на купувачи..