• Неодамнешно
Фустан со Оалиро Шлиц За Жени Патриотски Тркалезен Врат Со Кратки Ракави 4 јули Цветен Фустан За Жени Сино-Л
zoom_in

Фустан со Оалиро Шлиц За Жени Патриотски Тркалезен Врат Со Кратки Ракави 4 јули Цветен Фустан За Жени Сино-Л

DEN 516.64

Количина на стоки
check Достапно на барање

Печатење со ѕвезди, Американско знаме и срца со букви на вера, семејство и слобода.Производ information : Season : Summer Gender : Women,Girl Occasion : Casual,Daliy Material : Polyester Style : Casual,Fashion Length : Редовна Должина На Ракавот : Краток Ракав Како Да се мие : Рачно Миење Ладно, Закачување Или Сушење На Линијата што добивате : 1 ПАРЧИЊА Женски Фустан }Материјал} Мека ткаенина, Лесна, еластична добра, дише, не се гледа и удобна за носење.

Избор на купувачи..