• Неодамнешно
- ЗАМЕНА НА ДЕЛОВИ за 2002-Бмв Р1100С Боксер Куп Високо Светло Сијалица
zoom_in

- ЗАМЕНА НА ДЕЛОВИ за 2002-Бмв Р1100С Боксер Куп Високо Светло Сијалица

DEN 1752.32

Количина на стоки
check Достапно на барање

2002-2002 Bmw R1100 S Boxer Cup Светло Сијалица Белешки Visvisionplus Bulb Vision Plus - Близнак Блистер Пакети Години : 2002fits Мотори : Атрибути На Производот : Рејтинг На Јачина На Струја : 4.583333333333333333 Боење На Сијалицата : Чиста Завршница На Сијалицата : Чиста Брусница На Сијалицата : Технологија На Стаклена Сијалица : Тип На Халогена Сијалица : Визионплус Сијалица одделот за транспорт докажано : ДА ДИЈАМЕТАР : 0 ТИП НА ВЛАКНО : Ц-8 Напон : 12 Моќност : 55 Оди-Делови Доживотна Гаранција. Ги исполнува или Надминува сите барања за владини стандарди за безбедност. Оем Квалитет По Попуст Цени-висок квалитет и гарантирано ќе одговара.

Избор на купувачи..