• Неодамнешно
XtremeVision КРИЕШЕ Комплет Ксенон Светло Фарови H Би-Ксенон 8000K - Средно Сина
zoom_in

XtremeVision КРИЕШЕ Комплет Ксенон Светло Фарови H Би-Ксенон 8000K - Средно Сина

DEN 2.00

Количина на стоки
check Достапно на барање

100% Отпорен На Удари и Водоотпорен. Трае 5 ПАТИ Подолго. 3Х Посветла од Халогените Светилки. 100% Приклучок И Инсталација Игра. Xtreme Vision AC 35w Предности35w Ac Ксенон Произведува 30% повеќе излезна светлина од 35w Dc Xenon35 W Ac Ксенон трае 3 X подолго ОД 35 W Dc Xenon35 W Ac Ксенон произведува 3.

Избор на купувачи..