• Неодамнешно
Преголем Дуксер За Женски Женски Исповеднички Дуксер Печатење Со Обична Буква Голем Џеб Качулка За Печатење Со Врвки Црн XL
zoom_in

Преголем Дуксер За Женски Женски Исповеднички Дуксер Печатење Со Обична Буква Голем Џеб Качулка За Печатење Со Врвки Црн XL

DEN 319.84

Количина на стоки
check Достапно на барање

Во однос на информациите за производот, се препорачува прво да ги проверите деталите за производот.52" Ракав : 59см/23. Совршен за fall и зима. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате.02" големина : xl сад : 12 Велика Британија : 16 ЕУ : 42 БИСТА : 104см/40.80" Ракав : 56см/22.67" Ракав : 61см/24.83" должина : 62см/24.Ве молиме внимателно проверете ја табелата со големини пред да поставите купување и можете совршена големина за себе.Женска Исповедна Качулка Од Руно Печатење Со Обична Буква Голем Џеб Качулка За Печатење Со Врвки карактеристики : 1. 5 Погоден За Пролет, Aut, Зимско Секојдневно Носење, Дом, Училиште, Работа, Улица, Шопинг, Спорт, Женски Исповеднички Качулка За Руно Печатење со Обична Буква Голем Џеб Печатење Со Врвки Качулкаматеријал : Полиестеркол : како што покажува сликата, (поради разликата помеѓу различните монитори, сликата може да има мала разлика во бојата. Материјал : Лесен, дише и удобен. Овој дуксер е шик и совршен за секоја случајна пригода.80" Големина : хххл сад : 16 велика британија : 20 ЕУ : 46 БИСТА : 112см/44.09" ракав : 60см/23.59" Големина : хххххл сад : 20 велика Британија : 24 ЕУ : 50 БИСТА : 120см/47.94" ракав : 58см/22.65" Должина : 59см/23. Карактеристики : повеќебоен еднобоен џемпер со кружен врат со долги ракави, само изберете ја бојата што ви се допаѓа.

Избор на купувачи..