• Неодамнешно
Панталони За Домаќинство Панталони Шиење Еластична Лента Црна Широка Долга
zoom_in

Панталони За Домаќинство Панталони Шиење Еластична Лента Црна Широка Долга

DEN 3.33

Количина на стоки
check Достапно на барање

Опис : . Оваа еластична лента ќе биде одличен подарок за да ги замените старите еластични ленти за панталони. Широко се користи во додаток за облека, ремен за платно, памучни ремени, чанти, ремени, занаети, подароци, чевли итн. Име на производот : Еластична Лента; Материјал : Полиестер, Еластична Ткаенина Вкупна Големина : 2,5 x 100cm/1 " x 3,3 ft(W*L)Боја : Црна Тежина : 20gpackage Содржина : 1 x Еластична Лента.

Избор на купувачи..