• Неодамнешно
Кудехуа Женски Костими За Капење Бандо Завој Бикини Склекови Бразилски Костими За Капење Облека За Плажа Костими За Капење Комплети Бикини
zoom_in

Кудехуа Женски Костими За Капење Бандо Завој Бикини Склекови Бразилски Костими За Капење Облека За Плажа Костими За Капење Комплети

DEN 319.84

Количина на стоки
check Достапно на барање

80" големина : л сад : 8 велика британија : 12 еу : 38 биста : 91-96см/35.92" колк : 96-101см/37.Бикини За Жени : дизајнирани се долниот дел на половината, Едноставни стилови со трендовска извонредна изработка, Совршени За Одмор,патување на плажа, забава во базен, пливање, сурфање, плажа и други различни активности на вода. Ако сте помеѓу 2 големини, ви препорачуваме да изберете поголема големина.

Избор на купувачи..