• Неодамнешно
Вогеле Дами Се Лизга Фустан Прилагодливи Ремени Летна Плажа Сарафан Екипажот Вратот Долго Макси Фустани Партија Кафтан Паун Сина М
zoom_in

Вогеле Дами Се Лизга Фустан Прилагодливи Ремени Летна Плажа Сарафан Екипажот Вратот Долго Макси Фустани Партија Кафтан Паун

DEN 2.00

Количина на стоки
check Достапно на барање

Можете Исто Така Да Ја Облечете Со Кратка Тексас Јакна или Кардиган, Во Пар Со Чизми Во Fall и Пролет. Ви дава Прекрасно Искуство Со Носење. Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот. Дизајн : Секси Боемски Долг Фустан. Материјал-65% Памук 35% Полиестер. (Целото мерење во см и ве молиме забележете 1см=0,39 инчи, 1 инч=2,54 см) Стил - Женски Боемски Фустан, Макси Фустан, Летни Фустани, Сарафан На Плажа, Празничен Фустан За Забави, Долг Фустан. Повод-Едноставен И Природен Дизајн Го Прави Овој Фустан Совршен За Работа, Секојдневен, Празнична Забава, Пикник, Секојдневно Носење.

Избор на купувачи..