• Неодамнешно
Дами Фармерки Тенок Широк Нога Тексас Трендовски Дното Обука Датира Дома Носат Улична Облека Кул Фармерки За Жени
zoom_in

Дами Фармерки Тенок Широк Нога Тексас Трендовски Дното Обука Датира Дома Носат Улична Облека Кул Фармерки За Жени

DEN 607.84

Количина на стоки
check Достапно на барање

52" Должина : 102см/40. Рачно или машинско перење, Меко и лесно, добар избор за топлите денови.55" големина : 31 половината : 80см/31.35" Колк : 108см/42. Носењето на овие фармерки за жени ќе ве направи да изгледате прекрасно и опуштено. РАЗНОВИДНОСТ-Одлично Оди со сите блузи од модерни до маици и сите ваши омилени обувки за флексибилноста што ја сакате.Големина : 26 Половината : 60см/23,62" Колк : 96см/37,80" Должина : 99см/38,98" Големина : 27 Половината : 64см/25,20" Колк : 100см/39,37" Должина : 100см/39,37" Големина : 28 Половината : 68см/26,77" Колк : 104см/40,94" Должина : 101см/39. Без напор забавните и стилски фармерки се разноврсен, но класичен изглед кој привлекува и се поврзува со модерниот сензибилитет на потрошувачите од сите возрасти.50" колк : 116см/45,67" должина : 104см/40,94" големина : 32 половината : 84см/33,07" Колк : 120см/47,24" должина : 105см/41,34" големина : 33 половината : 88см/34,65" Колк : 124см/48,82" должина : 106см/41,73" големина : 34 половината : 92см/36.16" големина : 30 половината : 76см/29.92" колк : 112см/44.Дизајниран висок струк, мода за спарување со елек, врвен гроздобер каузален широк стил на нозе, лесен за спарување со патики, дизајнирани јамки За појас со високи потпетици, можете само да го спарите со ременот за да направите уникатен изглед.39" должина : 107см/42.

Избор на купувачи..