• Неодамнешно
Телфорд Роден И Израснат Памучна Маица Со Кратки Ракави Со Недефинирани Подароци
zoom_in

Телфорд Роден И Израснат Памучна Маица Со Кратки Ракави Со Недефинирани Подароци

DEN 303.84

Количина на стоки
check Достапно на барање

Недефинирани Подароци Маиците ви помагаат да бидете вие! Нашиот 100% Памучен Унисекс врат На екипажот Белата Маица Родена И Израсната Во Телфорд го прави совршен подарок за пријател, член на семејството или за себе. Оваа графичка маичка Го Роди И Израсна Телфорд отпечатена преку предниот дел на кошулата. Одлична опција за облека за мажи, жени, возрасни и тинејџери. Екипажот Вратот Маица. Краток Ракав. Машина за перење. Бело.

Избор на купувачи..