• Неодамнешно
Карго Панталони Жени Висок Струк Со Џебови Растегливо Копче Плус Големина Секојдневен Лабав Тенок Фит Модни Женски Панталони Со Должина
zoom_in

Карго Панталони Жени Висок Струк Со Џебови Растегливо Копче Плус Големина Секојдневен Лабав Тенок Фит Модни Женски Панталони

DEN 0.33

Количина на стоки
check Достапно на барање

Жените Тренингот Надвор Хеланки Се Водат Половината Копче Џеб Јога Теретана Лабава Панталони Тренингот Надвор Хеланки Се Водат Половината Копче Џеб Јога Теретана лабава панталони информации за Производот : Пол : Женски Повод : Дневен,Секојдневен Материјал : Тип На Полиестерпетер : Цврст Стил : Должина На Топли Ракави : Панталони Вклопуваат : одговара на големината на дебелината : Стандардно како да Миење : Миење Раце Ладно,Закачување Или Сушење На Линија Што Добивате : 1 Парчиња Женски Панталони Изработени Од Удобна И Еластична Полиестерска Ткаенина, Совршено Се Вклопуваат Во Вашето Тело И Ја Истакнуваат Вашата Шармантна Фигура. МАТЕРИЈАЛ : 95%Полиестер, 5%Спандекс.Добра еластичност и непроѕирна Ткаенина Ултра-лесна со мека поддршка и бестежински допир.Ако сте сите за чувство, ова се хеланки за вас. Нашата најмека ткаенина, изградена преку специјален процес на брусење, ќе ве натера да се чувствувате како да лебдите на облак. КАРАКТЕРИСТИКИ : Тенок Фит,Контрола На Стомакот Со Висок Струк,Широк Појас,Чизма, Путер Мек,Лесен, Еластичен, Отпорен На Сквотирање,Слаба Нога,Целосна Должина,џогери за жени, секојдневни дневни панталони, панталони за јога, хеланки за одблесоци,панталони за трчање на тренингот, панталони за трчање на отворено, спортски панталони, панталони за чизми,дното на ѕвончето,панталони за облекување,џез Панталони,вкрстен струк ХЕЛАНКИ,Хеланки За Вежбање За Жени. јога панталоните се толку меки, дишат и удобни, дефинитивно можете да ги носите сите сезони. Совршен за фитнес ентузијасти и секојдневно слободно време. Секојдневни дневни панталони одлични за јога, пилатес, вежбање, спортување, одмор, плажа, спиење, салон наоколу, секојдневно носење и тип на тренинг. Совети за големина : ве Молиме погледнете ја нашата табела со големини . Препорачано перење : со ладна вода, не избелувајте, раката или линијата исушете ја.

Избор на купувачи..