• Неодамнешно
Женски Конци Лузна Покрива Ракавици Тенок Сончање Мраз Отворено Возење СВИЛА Q1S8
zoom_in

Женски Конци Лузна Покрива Ракавици Тенок Сончање Мраз Отворено Возење СВИЛА Q1S8

DEN 2.00

Количина на стоки
check Достапно на барање

Опис : Боја како што е прикажаноматеријал : Конци : Должина 47смноти : 1. Како што сите знаеме, различни компјутери прикажуваат бои на различни начини, а вистинските бои на проектот може да бидат малку поинакви од сликата подолу.2. Ве молиме игнорирајте ја големината. Понекогаш скалата може да биде потесна отколку што опишавме. Кина обично е помала од Европа и Сад. Затоа, ве молиме држете растојание од 1-3 см.3. Ако наидете на какви било тешкотии при изборот на големината, слободно контактирајте не. Ние ќе ви дадеме неколку предлози, но само за повикување.Можеме да прифатиме мешани нарачки за продажба, боја и големина. Колку е поголем бројот, толку е поголем попустот.Пакетот вклучува 1 сет Ракав Женски Конци Лузни Покрива Ракавици Тенок Сончање Мраз Отворено Возење СВИЛА Q1 S8.

Избор на купувачи..