• Неодамнешно
Grратс-Рептар-Женска Графичка Маица Со Кратки Ракави
zoom_in

Grратс-Рептар-Женска Графичка Маица Со Кратки Ракави

DEN 2.33

Количина на стоки
check Достапно на барање

Rugrats-Рептар-Женски Краток Ракав Графички Маица-Авторски Права Viacom Меѓународниот Ад. Сите Права Се Задржани. Никелодеон ,grрат и сите поврзани наслови, логоа и ликови се заштитни знаци На Виаком Интернешнл Ад. Создаден Од Класки Цсупо, Ад. Класично Вклопување Понудено во Продолжени Големини. Цврсти бои : 100% Памук-Атлетска Хедер : 50% Памук 37% Полиестер 13% Вискоза - сите други загреани бои : 50% Памук 50% Полиестер. Машина за перење ладно; падне сува ниска; не железо дизајн.

Избор на купувачи..