• Неодамнешно
Деца Девојки Ноќници Мека Летна Ками Фустан За Спиење Шпагети Ремен Ноќен Фустан Полка Точка Ноќни Години
zoom_in

Деца Девојки Ноќници Мека Летна Ками Фустан За Спиење Шпагети Ремен Ноќен Фустан Полка Точка Ноќни Години

DEN 319.84

Количина на стоки
check Достапно на барање

1.Име на производот : Детски Девојки Тенк Фустан Летна Ноќница. 2.Стил на производот : Ременот За Шпагети, ремените за рамо може да се прилагодат, симпатично печатење. 3.Материјал : 85% полиестер 15% спандекс. 4.Боја : Темно Сина,Светло Сина,Розова, Виолетова. Големина (САД)ДолжинаГрадите. 647см 18.5"64см 25.2". 750см 19.7" -67см 26.4". 849см 19.3"70см 27.6". 10д - - - - - - - - - 50см 19.7"74см 29.1". 12ј - - - - - - - - - 51см 20.1"78см |30.7" Мека и пријателска за кожата ткаенина. Карактеристики : фустани Со Ремени За Шпагети со прилагодлив ремен за рамо,ретро печатење со точки,рафт.Оваа облека за девојки би била убав подарок за вашите прекрасни деца. Прилики : Одлично за дома, училиште, роденден, спиење, плажа.

Избор на купувачи..