• Неодамнешно
Памучен Декор За Постелнина Екстра Долг Главен Сатенски Ткаат Памук
zoom_in

Памучен Декор За Постелнина Екстра Долг Главен Сатенски Ткаат Памук

DEN 611.84

Количина на стоки
check Достапно на барање

Луксузен Квалитет : Ткаенината направи дополнителен ломг главен чешлан Памук за да обезбеди дополнителен луксуз и удобност на вашиот лен. Спијте подобро и будете се секое утро чувствувајќи се освежено и полно со енергија. Свилени меки, најудобни и луксузни чаршафи што можете да ги најдете. Нашиот вграден лист со Цврсто Вклопување обезбедува Оптимално, Цврсто вклопување околу вашиот душек секогаш (се Вклопува до 17" Душек) Големина : калифорнија крал. Доаѓа во многу атрактивни бои за да одговараат на декорот на вашата спална соба. НАЈВИСОК СТАНДАРД : ние сме специјализирани за производство на некои од најмеките и најлуксузните Памучни Чаршафи во индустријата. Нема погрешен Наслов или опис. Непобедливи цени. Произведен Во Фабрика Направена Во Зелена боја за да се осигура дека производот ги исполнува високите безбедносни и еколошки стандарди. ЛУКСУЗ Достапен по многу разумна цена . Машинско перење, не избелувајте, не исушете го, исушете го нормалното, Железниот медиум, Исушете го во сенка.

Избор на купувачи..