• Неодамнешно
Aloohaidyvio Жени Плус Големина Дозвола 5 5, Жените Еднобојна Летна Мода Обична Врвна Цевка Блуза Без Прерамки
zoom_in

Aloohaidyvio Жени Плус Големина Дозвола 5 5, Жените Еднобојна Летна Мода Обична Врвна Цевка Блуза Без Прерамки

DEN 191.84

Количина на стоки
check Достапно на барање

Алохаидивио Летни Женски Блузи Плетени Кошули Обични Возбудливи Кратки Ракави Врвот Круг Вратот Туника Блуза За Жени. Со секојдневниот стил на фитинг, можете да го напикате со фармерки,а исто така да врзете јазол пред врвот,изгледа добро во изгледот. Овој секојдневен врв за возбуда е совршен за секојдневен стил, бизнис, работна канцеларија,домашна облека, секојдневна облека или забава, ноќно излегување,празници, релаксирачки попладне со пријателите итн.Ако не сте задоволни со нашите производи и имате какви било прашања, слободно контактирајте не, ние ќе ви одговориме во рок од 24 часа и ќе се потрудиме да ве сервисираме. €Натпревар● : женските основни врвови се спарени со фармерки, тексас шорцеви и хеланки,неколку убави додатоци, чанти за рамо и слатки капи за да поминат убав и секојдневен одмор. €Карактеристики : Плетени Врвови, Возбудливи Кратки Ракави, Тркалезен Врат, дизајн На Закривен раб, Лабаво Вклопување, Моден Едноставен Дизајн. Основна симпатична блуза, Покажете ја вашата доверба и Шармантен изглед. `+Прилики : ова е совршен летен секојдневен врв што може да се носи како секојдневно носење, погоден за активности на отворено, шопинг, состаноци, забави и какви било други прилики. Овие врвови со ракави со возбуда може да се дадат и како подарок на пријателите и семејството. €Големина Забелешка : проверете ја нашата големина шема слика инфор внимателно пред нарачката .Ве молиме внимателно проверете ја табелата со големини на сликата пред да ја купите. Нежно Машинско Перење Или Рачно Перење Со Ладна Вода. Нашиот тим по продажбата е секогаш на ваша услуга. €Клучен збор : Женски Блузи,Женски Врвови Дозвола undr 5 5,Женски Блузи,Блузи За Жени,Маици За Жени,Летни Врвови за Жени,Дами Блузи,Дами Врвови Плус Големина ,Дами Блузи и Блонови,Црн петок, Сајбер понеделник.

Избор на купувачи..