• Неодамнешно
Р Концепти Предни Сопирачки И Ротори Комплет
zoom_in

Р Концепти Предни Сопирачки И Ротори Комплет

DEN 6747.84

Количина на стоки
check Достапно на барање

Р1 Концепти Комплет За Сопирачки Серија обезбедуваат висококвалитетна моќ на запирање. Со нашата најсовремена технологија, не треба да избирате помеѓу перформансите и буџетот : сето тоа е таму во еден пакет. Роторите на сопирачките ќе траат подолго и ќе обезбедат безбедност на вашето возило за илјадници милји што доаѓаат. Сите Ротори на Сопирачките се дизајнирани за директно вклопување : не се потребни модификации. Пакетот Вклучува 2 Предни Р1 Ротори За Јаглеродни Сопирачки И 4 Керамички Влошки За Сопирачките. Металургија Со Висок Јаглерод-Го Зголемува Триењето И Го Намалува Пискањето На Подлогата. Заштитна Обвивка За Обезбедување Заштита Од ' Рѓа. Мил Избалансиран За Намалување На Повратните Информации И Вибрациите На Роторот. Р1 Концепти Керамичка Серија (Ниска Прашина) - Позитивна мувла за промовирање на конзистентна густина на материјалот за триење. Одговара Изберете : 2003-2008 VOLVO XC90 2008-2009 VOLVO S60 T5 и повеќе-додадете го вашето возило во нашиот додаток за вклопување за да проверите.

Избор на купувачи..