• Неодамнешно
иопко Женски Фустани Модно Плисирано Здолниште Половината Високо Кожено Здолниште Кратки Елегантни Здолништа Со Цврсто Здолниште За Жени
zoom_in

иопко Женски Фустани Модно Плисирано Здолниште Половината Високо Кожено Здолниште Кратки Елегантни Здолништа Со Цврсто Здолниште

DEN 0.33

Количина на стоки
check Достапно на барање

Преференцијалната цена и квалитетот на горното ниво се наш врвен приоритет.Почитуван Клиент : за да избегнете избор на погрешна големина, внимателно прочитајте ја етикетата со големина.Забелешка : нашата големина Е азиска големина, азиската големина е помала од Европската големина и големината НА САД.1 инч = 2,54 см, 1 см = 0,394 инчи.Големина : големината На Кина е помала од големината НА ВЕЛИКА БРИТАНИЈА/САД : S = = Половината : 60-65cm/23.62-25.59 "= = Должина : 39cm/15.35". Големина : М = = Половината : 64-69см/25.20-27.17" = = Должина : 40см/15.75". Големина : Л = = Половината : 68-73см/26,77-28,74" = = Должина : 41см/16,14". Големина : XL = = Половината : 72-77cm/28.35-30.31 "= = Должина : 42cm/16.54". Големина : XXL = = Половината : 76-81cm/29.92-31.89 "= = Должина : 43cm/16.93 " Жени Мода Плисирано Здолниште Половината Високо Кожено Здолниште Кратко Елегантно Цврсто Здолништекарактеристики : Фокусирајте се На Создавање Прифатлива И Долготрајна Секојдневна Облека за Жени . Нашиот Дизајн Е Природен, Не Слепо Следејќи Го Популарниот, Но Секогаш Модерен.Ве молиме изберете ја вашата вистинска големина според табелата со големини подолу : Секојдневно направено подобро : ги слушаме клиентите и добро - секој детал за да обезбедиме квалитет, вклопување и удобност. Погоден за секојдневно облекување, активности на отворено, клуб, забава, одмор, вокација, училиште ,вежбање и сл.Тенок Фит, Ве Прави поубави, модни и секси.Пол : Женска Прилика : Лежерна Дебелина : Стандардниот Пакет Вклучува : здолниште. Женски Фустани Бел Фустан Жени Секојдневни Фустани За Жени Црни Фустани За Жени Фустани Со Долги Ракави За Жени Плус Големина Фустан За Жени Здолништа За Жени Секси Фустани За Жени Макси Фустан За Жени Џемпер Фустан За Жени Венчаници Гостински Фустани За Жени Свечени Фустани За Жени Женски Фустани Летен Фустан Розова Фустан Црвени Фустани За Жени Фустан Со Долги Ракави За Жени Фустани Со Мини Здолниште Макси Фустан За Жени.

Избор на купувачи..