• Неодамнешно
Туреклос Миленичиња Автомобили Еднократно Сламки Шише За Пиење Закривена Слама Преносни Садови Партиски Материјали Украси Додатоци
zoom_in

Туреклос Миленичиња Автомобили Еднократно Сламки Шише За Пиење Закривена Слама Преносни Садови Партиски Материјали Украси Додатоци

DEN 175.84

Количина на стоки
check Достапно на барање

Опис : Цртан Филм : оваа слама е цртан филм дизајнот на автомобили, кој покажува уникатен и привлечен изглед, може да го привлече вниманието на децата.Мулти Апликации : оваа цртана слама за автомобили е совршена за домашна забава, роденденска забава, хотел, бар, секојдневна употреба и така натаму.Материјал : Изработен Од ДОМАШНО МИЛЕНИЧЕ за оваа слама, лесен, цврст и издржлив, што е безбедно за употреба на вода за пиење.Еднократно : оваа слама може да се рециклира за употреба, која има добра структура и не е лесна за деформација.24 парчиња : оваа слама за МИЛЕНИЧИЊА доаѓа со 24 парчиња, доволно за секојдневна употреба на домашна забава, едноставна, но практична.Спецификација : Боја : прикажи како слики.Материјал : МИЛЕНИЧЕ.Големина : Прибл. 26см/10.24 инчи.Забелешка : може да има неколку нарушувања на бојата поради различни резолуции на компјутерот.Може да има мала грешка поради различни мерења на рацете.Пакетот Вклучува : 24 Парчиња Сламки. 24 парчиња : оваа слама за МИЛЕНИЧИЊА доаѓа со 24 парчиња, доволно за секојдневна употреба на домашна забава, едноставна, но практична. Мулти Апликации : оваа цртана слама за автомобили е совршена за домашна забава, роденденска забава, хотел, бар, секојдневна употреба и така натаму. Еднократно : оваа слама може да се рециклира за употреба, која има добра структура и не е лесна за деформација. Материјал : Изработен Од ДОМАШНО МИЛЕНИЧЕ за оваа слама, лесен, цврст и издржлив, што е безбедно за употреба на вода за пиење. Цртан филм : оваа слама е цртан филм дизајнот на автомобили, кој покажува уникатен и привлечен изглед, може да го привлече вниманието на децата.

Избор на купувачи..