• Неодамнешно
женски секојдневни маици летни врвови со кратки ракави лабава туника основни маици блуза опрема за вежбање стомак женски женски летни маици
zoom_in

женски секојдневни маици летни врвови со кратки ракави лабава туника основни маици блуза опрема за вежбање стомак женски женски

DEN 431.84

Количина на стоки
check Достапно на барање

Сезона : сите. Пол : Жени. Материјал : Полиестер. Тип На Шема : Печатење. Должина на ракавот : краток ракав. Јака : Кружен врат. Дебелина : табела Со Стандардна Големина : . Големина : С САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 100см/39.37" Ракав : 32.5 см/12.80" Должина : 70см/27.56"Големина : М САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Биста : 104см/40.94" Ракав : 33.5 см/13.19" Должина : 71см/27.95"Големина : Л САД : 8 велика БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 БИСТА : 112cm/44.09" ракав : 36cm/14.17" должина : 73cm/28.74"големина : xl сад : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40 БИСТА : 120cm/47.24" ракав : 39cm/15.35" должина : 75cm/29.53"големина : xxl сад : 12 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 16 еу : 42 БИСТА : 128СМ/50.39" ракав : 41см/16.14" должина : 77см/30.31" имплементирајќи технологија за термички трансфер, добра заситеност НА бојата, ДОЛГОТРАЈНА БОЈА, УБАВА. Графиката Е Светла Со Бои Без Можност За Пукање Или Избледување. Прилики : Маици Кошули За Жени Мора Да Имаат За На Отворено, Кампување, Работа, Забава, Плажа, Празници, Училиште, Секојдневно Секојдневно, Патување, Дома, Јога Итн. Толку Симпатична Со Фармерки, Шорцеви Или Здолништа, Под Јакни Или Кардигани Во Лето, Пролет Или Fall. Ве Молиме Прочитајте Ја Табелата Со Големини Во Левата Страна Пред Да Ја Купите. Ви Благодариме Што Ја Посетивте Нашата Продавница, Ви Посакувам Убав Ден. Дизајн : Овие Слатки Висококвалитетни Маици Со Кратки Ракави Се Направени од Мешани Ткаенини. Шевовите Шиење Под Деколте, Зашиени Манжетни Ракави И Странични Пресеци На Полите. Едноставните Детали Ги Прават Овие Слатки Врвови Со Кратки Ракави Толку Удобни И Убави. Ласкање На Секаков Тип На Тело. Класична Главна Маичка За Гардероба.

Избор на купувачи..