• Неодамнешно
Хадсон Бебе Дете Девојка Памук Фустан И Кардиган Во Собата ,umn Роза, Дете
zoom_in

Хадсон Бебе Дете Девојка Памук Фустан И Кардиган Во Собата ,umn Роза, Дете

DEN 1.67

Количина на стоки
check Достапно на барање

Хадсон бебешки фустан и комплет кардиган е најслатката модна облека за вашето бебе и мало девојче. И фустанот и кардиганот се направени од супер мек 100% памук за блокирање. Нашиот фустан ќе го задржи вашето мало чувство слободно и ладно додека кардиганот нуди долги ракави за дополнителна топлина кога е потребно. Нашиот кардиган доаѓа со предвремено затворање за лесно вклучување и исклучување. Сетот вклучува фустан и кардиган. Направено со 100% памук. Мека, нежна и удобна на кожата на бебето. Оптимално за секојдневна употреба. Достапна, висококвалитетна облека.

Избор на купувачи..