• Неодамнешно
Машка Кошула Фелиренцација Хавајска Плажа Обична Лабава Геометриска Кошула Со Кратки Ракави Со Голем Краток Ракав Горна Блуза
zoom_in

Машка Кошула Фелиренцација Хавајска Плажа Обична Лабава Геометриска Кошула Со Кратки Ракави Со Голем Краток Ракав Горна Блуза

DEN 431.84

Количина на стоки
check Достапно на барање

Карактеристики : 1. Карактеристики : секојдневна кошула, краток ракав, ревер, копче, моден дизајн, пролет, лето и есенска кошула.2. Висококвалитетна ткаенина : оваа кошула е изработена од висококвалитетна ткаенина. Тој е лесен, не се намалува, не избледува, апсорпција на влага и ја отстранува потта. 3. Дизајн : хавајската цветна кошула без ракави прифаќа уникатно сечење, лабаво вклопување, лабава пазува, заоблен врат, мека и дише ткаенина, удобна и неограничена. 4. Појавување : целиот овој елек е за да ве придружува во текот на летото и да уживате во летото. Погоден за соодветни јакни, кардигани, фармерки, шорцеви, секојдневни спортски панталони и комбинезони, погоден за пролет, лето и aut.5. Ве молиме запомнете : хемиско чистење, перење, миење ладна машина/миење раце. Измијте ги рацете со ладна вода или нежно измијте ја машината/не избелувајте/сушете на воздух. Нашата облека е наменета За Азиски фигури, што значи дека е помала од нормалните Европски големини. Ве молиме погледнете ја нашата сопствена табела со големини, која може да биде наша слика или опис. Сезона : Пролет/лето : Менокација : Надворешен, Секојдневен, Дневен Материјал : Тип На памучна мешавина : Цврст Стил : Мода, Секојдневна Облека : одговара на големината на дебелината : Стандардно Како Да се мие : Миење Раце Ладно, Закачување или Сушење На Линија што добивате : 1 ПАРЧИЊА Машки Кошули со Големина.Usukeubustsleeveshoulderlengthsmall61036112cm/44.09"19.5 cm/7.68" 46cm/18.11 "69cm/27.17" Големина : SSize. : Смолус : 6УК : 10ЕУ : 36биста : 112см/44.09 "Ракав : 19.5 см/7.68"Рамо : 46см/18.11" Должина : 69см/27.17 " тој нуди шик привлечност која е совршена за секоја случајна пригода. Овој лесен производ нуди меко, опуштено и ласкаво вклопување за кул, секојдневен стил. Изработен е од висококвалитетни материјали, доволно издржлив за вашиот секојдневен живот. Стилскиот и моден дизајн ве прават попривлечни. Одличен подарок за вашите љубовници или за себе.

Избор на купувачи..